Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kruczyn - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Świączyń

Świączyń(Kruczyn + 7 km)

87 200 zł800 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twój prywatny kawałek natury z widokiem na staw i powierzchnią dostosowaną do Ciebie! Nie musisz dostosowywać się do działki to działka dostosuje się do Ciebie. Zainwestuj w miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zbrudzewo(Kruczyn + 23 km)

9 750 000 zł65 617 m² 148,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod produkcję lub usługi - Zbrudzewo k. Śremu, 6,56 ha możliwe wydzielenie I zakup części gruntu. Projektowane dwa zjazdy na działkę 20/17 Na sprzedaż grunt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Spadochronowa

Środa Wielkopolska(Kruczyn + 22 km)

1 400 000 zł3 760 m² 372,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szukasz miejsca pod dochodowy biznes lub budowę hali? Ta działka spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w Kijewie w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Kokosowa

Zbrudzewo(Kruczyn + 23 km)

311 320 zł1 448 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży działkę budowlaną, położoną w Zbrudzewie gmina Śrem, na nowo powstającym osiedlu, przy ul. Kokosowej. Powierzchnia działki 724m2, prawie w kwadracie. Front 28m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drzonek

Drzonek(Kruczyn + 19 km)

155 250 zł2 250 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Drzonek k. Śremu 2250 m lokalizacja: drzonek k. Śremu. Działka oddalona ok 5 km od miasta. Dojazd od asfaltu - kilometr drogą wiejską nieutwardzoną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gawrony

Gawrony(Kruczyn + 21 km)

149 877 zł793 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Międzychodzie koło Śremu blisko jeziora, z warunkami zabudowy Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Międzychód koło Śremu,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Nowieczek

Nowieczek(Kruczyn + 16 km)

129 000 zł715 m² 180,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu działkę o powierzchni 715 m2 położoną w Nowieczku niedaleko Dolska (powiat śremski, woj.wielkopolskie). Działka nr 49/55 w kształcie prostokąta. Przybliżone wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sulęcin

Sulęcin(Kruczyn + 10 km)

99 000 zł888 m² 111,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni 888 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lipowa

Luciny(Kruczyn + 21 km)

284 000 zł1 404 m² 202,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Lucinach idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Jeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia, otoczonym naturą, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska(Kruczyn + 22 km)

2 907 000 zł19 380 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z mpzp pod hale, magazyny, produkcję, środa wielkopolska , kijewo, teren o powierzchni 1, 9380 ha zgodnie z mpzp przeznaczony pod produkcję, usługi, składy, magazyny. ( bez.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kruczyn

Kruczyn,wielkopolskie

165 000 zł4 300 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę gruntu, położoną w Kruczynie, gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Działka położona w spokojnej okolicy, blisko drogi asfaltowej. W pobliżu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij